Osobiste pamiątki

Fotografie to niezawodny i znakomity sposób na to, by utrwalić pewne wyjątkowe momenty z naszego życia, na zawsze zatrzymując je w postaci pięknych obrazów. Możemy do nich wracać w dowolnej chwili, a ich oglądaniu towarzyszy wzruszenie, radość i sentyment. Jednym z wydarzeń, które upamiętniamy w ten sposób, jest ślub. To wyjątkowy dzień w życiu, który na zawsze pozostaje w sercu i w myślach, pragniemy więc posiadać jak najwięcej rzeczy, które będą przywodzić go na myśl. Warto zadbać o to, by zdjęcia z tej uroczystości były przechowywane w odpowiedni sposób, co sprawi, że pomimo upływu czasu, fotografie będą w doskonałym stanie. Bardzo dobrym pomysłem jest pudełko na zdjęcia ślubne.

Solidne i ponadczasowe

Pierwszą i niezwykle ważną zaletą tego rozwiązania są jego walory estetyczne. Taka drewniana skrzynka na zdjęcia, dzięki swojemu surowemu i naturalnemu wyglądowi, będzie stanowiła wspaniałą ozdobę każdej półki. Przypomina nieco znane z dzieciństwa i opowiadań tajemnicze skrytki pełne skarbów, co w tym przypadku jest poniekąd zgodne z prawdą. Dodatkowa możliwość wybrania koloru produktu oraz dokonania jego personalizacji, poprzez wybór konkretnego graweru czyni to drewniane pudełko na zdjęcia doskonałym prezentem o emocjonalnym i osobistym charakterze.

Solidność materiału, jakim jest drewno, sprawia, że fotografie są należycie chronione, a samo pudełko jest w stanie służyć nam przez wiele długich lat. Nawet jeśli, przykładowo, powstaną na nim drobne zarysowania, surowiec ten ma to do siebie, że tylko nada mu to charakteru i niepowtarzalności. Najczęściej wykorzystywane jest drewno sosnowe, brzozowe oraz dębowa sklejka w różnych odcieniach brązu, począwszy od jasnego, na bardzo ciemnym skończywszy. W zależności od ilości posiadanych zdjęć, klienci mają do wyboru produkty o różnych wymiarach. Standardowe, to: 15 cm x 23 cm, 10 cm x 15 cm oraz 13 cm x 18 cm. Pudełka drewniane z grawerem różnią się także sposobem zamykania. Możemy zdecydować się na pudełka zasuwane, zamykane na zasuwkę, czy z wiekiem na zawiasach. Każda z tych opcji równie dobrze chroni zawartość.

Jedyne w swoim rodzaju

Drewniane pudełka personalizowane to wspaniałe rozwiązanie, które posłuży do przechowywania ślubnych zdjęć. Idealnie wpisuje się w popularny nurt eko, nawiązujący do wystroju wnętrz bazującego na naturalnych surowcach. Imponujące walory estetyczne cechuje ponadczasowość i doskonała jakość, a personalizacja nada produktowi indywidualności, dodatkowo podkreślając jego wyjątkowy charakter i przeznaczenie. Stanowi wspaniałą alternatywę dla zwyczajnego albumu na zdjęcia i bardzo dobrze sprawdzi się w roli prezentu. Szeroki asortyment sklepu drewnianysklep.pl sprawi, że każdy z pewnością znajdzie najlepszą dla siebie opcję.