Odzież zimowa

Odzież zimowa

O odzieży reklamowej na chłodniejsze dni dla swoich pracowników warto pomyśleć odpowiednio wcześnie. Taka odzież będzie potrzebna wszystkim tym pracownikom, którzy pracują na świeżym powietrzu lub co najmniej od czasu do czasu wychodzą poza budynek. Ale nie tylko dla nich należy przygotować odzież jesienno-zimową. Także pracownicy pracujący w pomieszczeniach nie będą zadowoleni jeśli będą musieli nosić koszulki z nadrukiem, które mają krótki rękaw.

Odzież do noszenia na zewnątrz

Kierowcy, magazynierzy, robotnicy, kurierzy i mnóstwo innych pracowników, którzy wykonują swoją pracę na zewnątrz potrzebuje dobrej jakości ubrań, które zapewnią im zarówno wygodę w pracy, jak i komfort termiczny. Warto postawić na kilka odrębnych elementów, które będzie można łączyć ze sobą aby otrzymać pożądany przez pracownika komfort. Zamiast jednej bardzo grubej bluzy warto zaprojektować dla pracowników zestaw ubrań, w której powinna się znaleźć przynajmniej bluzka z długim rękawem, kamizelka, polar, a także kurtka. Takie rzeczy można nosić zamiennie w zależności od pogody lub łączyć je ze sobą.

Odzież do noszenia w firmie

Pracownicy, którzy pracują w pomieszczeniach firmowych również powinni otrzymać cieplejszą odzież. Pracując w wielu miejscach mogą być narażeni na przeciągi lub chłód, a to nie wpłynie korzystnie ani na jakość pracy, ani na ich zdrowie. Dlatego pracownicy muszą mieć możliwość ubrania bluzki lub koszuli z długim rękawem, a także marynarki lub bluzy. Poza tym warto mieć na uwadze klientów. Należy uniknąć sytuacji gdy po jednej stronie biurka czy lady sklepowej stoi pracownik ubrany w koszulkę z krótkim rękawkiem, a po drugiej stronie znajduje się klient zziębnięty, w kurtce, szaliku i czapce. Na pewno taka dysproporcja nie wywoła pozytywnej reakcji.

Zaprojektowanie i zamówienie odzieży, a także jej oznakowanie symbolami firmowymi zajmuje trochę czasu, dlatego warto o tym pomyśleć najpóźniej pod koniec lata. Zamawiając ubrania przed sezonem można też liczyć na atrakcyjne upusty.